| PumpkinDoll a întrebat:

Care e cel mai idiot si infricosator vis pe care l-ati avut?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O enitatea ma urmarea,nu o vedeam,dar o simteam, nu ma puteam simti, eram paralizat, dar eram treaz, puteam vede totul, tot venea spre mine sa ma atace

| SilentRain a răspuns:

Ca eram angajata într-un loc care nu îmi plăcea, plini cu oamenii cretini lipsiți de bun simt, caracter sau principi

| PumpkinDoll explică (pentru SilentRain):

Chiar a fost vis sau?(u know what i mean)

| SilentRain a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Nu e un vis e mai degrabă coșmar real

| PumpkinDoll explică (pentru SilentRain):

Imi pare rau pentru tine rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Asa îți pare ție rău? Te tăvălește pe jos de ras laughing

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Hmh, cel mai înfricoșător a fost atunci când stăteam în pat și doi grași pe care nu-i cunoșteam se uitau la film în timp ce eu citeam cine știe ce. Peste vreo 5 minute apare un sicriu care se plimba singur. Grașii l-au deschis și m-au împins. Dar am văzut că erau vreo două femei care au ieșit de acolo. După, eram într-o bucătărie. Băieții râdeau (ca proștiiwinking ) ok exageram, deci băieții râdeau și eu am intrat până-n baie să beau niște apă. I-am auzit urlând și cineva a scuturat ușa de la baie de era să cad. M-am trezit după.
Cel mai idiot? Azi noapte am visat fața unui obez pe care nu-l cunoșteam. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru NOOOONAME):

Nu! Și eu sunt! laughing Și d-aia cred că se „leagă" toți de mine! laughing

| FaraNumePls a răspuns:

Eram iar la școală...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea viselor pe care le-am avut sunt cam idioate.
Am avut mai multe vise înfricoşătoare, dar nu îmi mai aduc aminte acum exact cum au fost.Ţin minte însă unul de când aveam eu vreo 10 ani.Eram în toiul nopţii singură pe stradă, nu mai era absolut niciun om care să treacă pe lângă mine, nici măcar un câine vagabond şi era foarte întuneric, nu circula nicio maşină, mergeam pe lângă mai multe blocuri şi nici măcar acolo nu se vedea vreo lumină. Partea cea mai înfricoşătoare era că mă urmărea cineva şi eram foarte speriată pentru că mai aveam mult de mers până să ajung acasă şi nu ştiam ce să fac.

Răspuns utilizator avertizat
| Norti0013 a răspuns:

Am visat că am ieșit din casă și cerul era roșiatic și acoperit cu fum, era un peisaj apocaliptic. A fost prima oară când am avut un vis credibil, totul părea foarte real.