| NoName1234 a întrebat:

Care e cel mai penibil lucru care vi s-a intamplat vreodata?

2 răspunsuri:
| Criss_8192 a răspuns:

Mai degraba rusinos...Mergeam pe strada cu castile in urechi si scriam mesaje.Am intra cu capul intr-u stalp langa scoala si au ras toti de mineblushing

| eu_6686 a răspuns:

Dupa ce am vb vreo luna cu o fata si am tot incercat sa o invit la suc nu a venit... i-am spus ca imi place de ea si a zis ok laughing apoi nu am mai vorbit cu ea. Acuma au trecut 2 ani si inca ma simt penibil