| iHateLuckyPersons a întrebat:

Care e cel mai stupid lucru pe care l-ati facut in liceu? Pe mine m-a enervat dirigintele si am tras niste picioare in catedra pana am rupt-o si cand am venit beat la scoala de vreo 2-3 ori, odata am venit mahmur si tin minte ca am stat toate pauzele la tasnitoarerolling on the floor

10 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Lasa persoanele din turma sa se comporte "perfect" normal, pana la urma de aia merg la liceu nu? laughing)
Am facut multe prostii, am scos un gard toata clasa, am spart neoane, mese, scaune laughing)))
Fumam in clasa, rulam in clasa, ne ridicam in timpul orelor si ieseam fara nici o problema laughing))
Gandeste-te ca profa saraca dicta lectia si in spate jucam poker laughing)))))
Baaaa, mi s-a facut dor iar sa fac misto de toti profesorii si sa-mi bat pla de ei laughing))
Sau betii la ora 7 dimineata in cafenele si intram beat in scoala laughing))
Inainte sa vina oitele, am bacul si sunt in primul an de faculta, deci se poate si fara sa fii sluga liceului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si te lauzi? Vaide tine, esti un anti-exemplu. Pacat de parintii tai.

| iHateLuckyPersons explică (pentru anonim_4396):

Asa e...vai de mine

| iHateLuckyPersons explică (pentru anonim_4396):

Nu prea vad ce legatura are raspunsul dat de tine cu intrebarea mea, dar trebuie' sa gaseasca mereu unu/una sa faca morala cuiva fara sa-l cunoasca personal, csf...n-ai csf

| Pool77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, e un exemplu foarte bun.
Dar voi din turma, n-o sa intelegeti niciodata.
Du-te si linguseste-te incontinuare inca 4 ani, si invata inca 4 ai iar pe noi lasa-ne sa ne traim anii de liceu.

| suntserios a răspuns (pentru Pool77):

Ce ai descris tu mai sus nu e niciodecum trairea anilor de liceu e doar dovada de lipsa de bun simt si proasta crestere.

| iHateLuckyPersons explică (pentru suntserios):

Afla ca bunul simt i se acorda cui trebuie, cât despre proasta creștere mama a muncit 7 din 7 bună deci o sa iau vina asupra mea

| nda a răspuns (pentru iHateLuckyPersons):

Incerci sa dai vina pe altcineva ca ai dat cu picioarele in catedra?

| Pool77 a răspuns (pentru suntserios):

N-as zice.
Doar elevul duce lipsa de bun simt?

| KanekiMalai a răspuns:

Am baut lapte