| Erica33 a întrebat:

Care e cel mai super serial dupa voi de mister drama fantezie ceva cu vampiri si-sau vrajitori da sa tinem cont ca am 13 ani.inafara de the vampire diaries sau pretty little laris sau the originals sau gossip girl sau prison break su the secret cerclemai stiti altele dau FUNDOI sa le descrieti in 2-3 randuri plzzzzzzzzzzzzz!

4 răspunsuri:
| InaPysy a răspuns:

Supernatural,Game of Thrones,True Blood,Once Upon a Time,Lost,Hereos,Legend of the Seeker,Merlin,Twin Peaks,Ghost Whisperer,Angel,Grimm, Beauty and the Beast, The Walking Dead, Amercan Horror Story, Terra Nova,
The Lying Game,
The Nine Lives of Chloe King.
Eu ti-am facut o lista..de unde poti alege ..toate sunt incredibile.dar preferatele mele sunt:TVD, TO, SPN...Si Ghost Whisperer este foarte interesant.(si cartea este foarte buna)!

| RICardo132451 a răspuns:

Witches of the East End, cu 3 vrajitoare, o mama si 2 fete, mama a fost blestemata ca fetele ei sa se nasca si sa moara la varsta de 20-22 de ani. E super tare! Il recomand!

| Dragutza_Syndy_1997 a răspuns:

Secret Circle(acesta este cu vrajitoare) si Saga Amurg(acesta este cu vampiri)... sper ca te-am ajutat...