| Bubu a întrebat:

Care e citatul vostru >preferat?:

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"Cand iubesti uita-te la eticheta sa vezi daca nu e expirat produsul"
Stef(an cel Mare)

| Psihiatra a răspuns:

DAca viata iti da Bad Romance, arata`i Poker Face, i`ati un Telephone si suna`l pe Alejandro laughing

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

"Happy families are all alike; every unhappy family is unhappy in its own way".
Baftă!

| arysa a răspuns:

"Problema baietilor de bani gata este ca au fost obisnuiti sa primeasca totul fara sa dea nimic. Nimeni nu le-a explicat ca intre o fata si un Ferrari e o diferenta:cand distrugi o fata taticul nu te cearta.(f. Beigbeder)
In fiecare noapte te scot din inima mea si in fiecare dimineata te gasesc acolo la loc.\
Ceilalti lupi m-ar sfasia daca ar sti ca in realitate urletul meu e un plans.(O. Paler)

| Ingrid16V a răspuns:

"Nu plange ca s-a terminat...Zambeste ca s-a intamplat!"sad

| Ada... a răspuns:

Bună! "Zâmbeşte când eşti supărat, nu lăsa pe nimeni să vadă tristeţea ta." winking

| andrei a răspuns:

"un pas inainte si doi pasi inapoi"

happy

| Teenagernynho28 a răspuns:

Fapte, nu vorbe;
Timpul le va rezolva pe toate;
Never say never;
Cei din urma vor fi cei dintai;

| mary a răspuns:

Dormi si mananca!

| al3xxandra a răspuns:

Cand viata in intoarce spatele... dai un sut in fundlaughing

| Paywa a răspuns:

Never say never!
nu lasa pe azi ce poti face maine, ca poate poimanie nu va mai fi nevoie sa il faci!
rota cat ar fi ea de patrata tot se invarte cateodata!

| Aly_7975 a răspuns:

E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu!

Zambeste atata timp cat poti... caci vor exista momente cand vei vrea sa zambesti si nu vei putea! happy

Nu-ti visa viata, traieste-ti visele!

| nicoleta_3574 a răspuns:

Dragostea ii arata omului cum ar trebui el sa fie. Cand iubesti, descoperi in tine o nebanuita bogatie de tandrete si duiosie si nici nu-ti vine sa crezi ca esti in stare de o astfel de dragoste.happy