| celmaitarenume a întrebat:

Care e diferenta dintre a fuma o țigară normala si un trabuc? Are alt miros trabucul?

1 răspuns:
| micutzul01 a răspuns:

Fumul de la trabuc in general nu se trage in plaman fiind foarte dens si mult cantitativ fata de o tigara obisnuita.iar la trabucuri poti intilni o multime de arome.se mai poate fuma dupa ce a fost inmuiat mustiucul in coniac de foarte buna calitate.

SFAT: NU FUMA SAU RENUNTA LA FUMAT!

chiar daca nu faci cancer la plamani te poti imbolnavi (pe tine si pe cei din jurul tau) de o boala fara leac, BPOC se numeste!

iti zic din proprie experienta! este groaznic sa nu poti trai sau dormi decat cu o masca pe fata prin care se introduce aer cu presiune!