| JamesWatson a întrebat:

Care e din punctul vostru de vedere cel mai bun meniu mc?

Răspuns Câştigător
| Comunity a răspuns:

Personal prefer meniu BigMac cu o portie de cartofi medii, un suc mediu sprite, un cheeseburger si o placinta de aia foietaj cu visine. Eu unul ma satur din atat si daca mananc meniul asta. Sincer e prea mult happy, dar tinand cont ca mananc meniul asta odata sau de doua ori pe an e o pofta, dar sincer sa-ti spun nu prea mai sunt multumit cu cei de la McDonald's, au dat rateuri in ultimul timp si odata mi-a fost rau de la ei.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Niciunul. E-uri.

| Adry05 a răspuns:

Mănânc rar că nu-mi prea place MC, prefer kfc dar când e cazu să mănânc îmi plac doar mc puișor și dublu cheeseburger

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu nu beau sucuri asa ca imi iau meniu din ala mic cu hamburger/mc puisor si cartofi. Rar dar mai mananc