| adelina26 a întrebat:

Care e fata ideala pentru un baiat din punct de vedere moral?

Răspuns Câştigător
| adria1967 a răspuns:

Stii cum se spune: "Orice sfant are un trecut si orice pacatos are un viitor". Eu cred ca fata ideala e aceea care i se potriveste din toate punctele de vedere si fata aceea se va simti atrasa de baiat si invers.

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Fata ideala pentru un baiat este aceea care este pe placul baiatului, chiar daca pentru altii nu este.Conteaza si de definitiile baiatului. Daca vrei sa fi fata ideala pentru un baiat trebuie sa stii ce ii place lui, ca sa te comporti pe placul lui.De exemplu daca tie iti place de un baiat si vrei sa fi pe placul lui, tu esti linistita, dar baiatului ii plac fetele salbaticele (un exemplu)... tu nu te poti schimba asa mult doar pentru un baiat. Renunti la acel baiat decat sa renunti la propriile definitii. Cel mai bine este sa fii tu insati, si baiatul te va placea asa cum esti. Daca are pretentii la tine sa fi altcumva nu te lua dupa el. Te va placea un baiat asa cum esti, nu trebuie sa te transformi pe placul baiatului care iti place tie... el te va placea de la sine. Fii tu insati!

| elena a răspuns:

La intrebarea asta citeste mai intai parerile barbatilor, apoi pe cele ale fetelor, compara-le si trage o concluzie...Eu stiu cum isi doreste un barbat sa fie o femeie, dar niciodata nu am auzit vorbindu-se ceva despre moralitate. Nu mai departe si in raspunsurile primite pana acum nu se vorbeste nimic despre moralitatea fetelor in viziunea baietilor.

| andreea8888 a răspuns:

Daca nu II privesti trecutul si VA priviti viitorul, aceea este femeia ideala pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur, dar cred ca depinde de fiecare baiat...Nu toti au aceleasi gusturi sau pareri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa il iubeasca, sa ii acorde libertate, sa il faca sa se simta dorit. Acestea ar fi cateva din putinele lucruri de baza, restul depind de gusturile fiecaruia.
Baietii cuminti vor fete rele si cei rai vor fete cuminti, deci nu exista un tipar.
Sunt primul baiat care iti raspunde happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata care este intelegatoare