| Alexiosss a întrebat:

Care e faza cu Huawei si google si Youtube, nu mai merge sau ce? Vreau sa-mi iau un Huawei de craciun si nu știu care e problema

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Noile modele nu au suport Google. Adică nu suportă absolut nici un fel de aplicație care vine de la Google sau are legătură. Asta în teorie, că în practică le poți instala pe toate cu niște tutoriale pe YouTube.

| Irinelp a răspuns:

Eu am Huawei și merge foarte bine și în plus bateria se încarcă mai repede decât la alte telefoane. Crăciun fericit.