| malaua a întrebat:

Care e faza de pe facebook la statusul fetelor "Plen in... pentru X luni" Funda normal!big grin

Răspuns Câştigător
| laury4ever a răspuns:

E vorba de o campanie impotriva cancerului la san sau de col uterin. Plecarea e in functie de ziua nasterii, iar locatia o aleg serverele cred. Iar aceasta campanie e ca totul trebuie sa fie secret, baietii nu trebuie sa stie asta. PT CA E VB DE CANCER LA FEMEI. gata ti-am satisfacut curiozitateatongue.si stai linistit ca nu pleaca nimeni nicaeri