| EternaLove a întrebat:

Care e filmul vostru preferat? Poate fi orice:drama, comedie, actiune etc.

Răspuns Câştigător
| andreutzza04 a răspuns:

Mie imi place hachiko a dos's story...ce-i drept e o poveste trista despre un caine al cariu stapan moare la servici iar cainele il asteapta 10 ani in gara sa se intoarca:X:X:X il ador (poveste e reala, m-am documentat)

10 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Hmmm...am mai multe, nu pot alege, cum ar fi: 100 days with mr.arogant sau A moment to remember, a love to kill, U Turn
Dar daca ar fi sapun pe loc 1 ar U Turn(nu dureaza mult, dar povestea este uimitoare O_o)

| KaRa23S a răspuns:

"Cracks" e un film care se termina foarte trist

| Diddy a răspuns:

Taken.

| CookieșiParty a răspuns:

Rapunzel.Am mai multe filme, dar tu ai cerut unul!

| SoNevable a răspuns:

Singur acasa 1, 2, 3 cei 300 spartani

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Pai,Twilight.

| adriana_3818 a răspuns:

Gladiatorulhappy

| maria_9426 a răspuns:

Buna
Filmul meu preferat este Titanic:X
Il ador, l-am vazut de 3 ori si l-as mai vedea inca de 1000 de ori.
La fel de mult imi place si Om Shanti Om-este un film indian, ti-l recomand.
Pa, pa.

| ALEXANDRA a răspuns:

Am mai multe filme preferate! Unul dintre ele e Man in the Iron Mask

| CelMaiCosmin a răspuns:

How High.