| anonim_4396 a întrebat:

Care e idolul vostru?

Răspuns Câştigător
| DewLoWoofy a răspuns:

Eu sunt propriul meu idol. Nu am nevoie de modele in viata, decat sa fii o copie fara valoare mai bine sa fii original si nonconformist.

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu am un idol. Este exagerat sa spun asa ceva.
IDOLATRIZÁ, idolatrizez, vb. I. Tranz. A slăvi pe cineva sau ceva ca pe un idol, a iubi cu pasiune; a adora; a iubi în mod exagerat.

Exista persoane pe care le admir, Nick Vujicic, Stephen Hawking, si pot spune ca respect de multe ori, sau cer aproape mereu parerea mamei mele, pe care o respect si o iubesc foarte mult. Nu idolatrizez pe nimeni, si cred ca asa ceva e gresit. Nimeni nu e perfect, si nu merita idolatrizat. Fiecare trebuie sa ia o bucatica de aici, una de acolo, si sa isi formeze propria personalitate, propiul drum. Nu sa fie ca niste papagali, sa copieze.

O seara frumosa!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu am un idol, dar imi place mult Rihanna happy.
*-*

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Dar tu?
*-*

| SabinaRsT a răspuns:

Dumnezeu.

| simonamaria a răspuns:

Nu am un idol, dar am avut.mare greseala, pentru ca este bien sa te gidezi dupa propriile simtiri si nu sa idolatrizezi. oricum la mine avea legatura cu fotbalul.

| sweetstyles69 a răspuns:

Pai, in muzica Adele. O ador.

| Yoanna65553 a răspuns:

Mama ♥♥♥