| anonim_4396 a întrebat:

Care e mai bun dintre antivirusul avira gratuit sau nu si eset smart security oricare dintre versiuni? Care detecteaza si sterge virusii mai bine? Stie cineva?

6 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Niciunul...adica sa nu te astepti la prea multe din partea unuii antivirus pe care l-ai luat gratuit...

| oana_1897 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun antivirus e acela cu licienta, te protejeaza 1 an 98%... din pacate costa vreun milion si jumatate dar eu cred ca merita toti banii...pa pa

| optimista_5827 a răspuns:

Nu stiu cume al doilea, dar eu am avira si sunt multumita big grin nu l-as schimbawinking

| jedi_8834 a răspuns:

Kasperski ocupa rami multi intr-adevar dar ai siguranta 100% crede-ma... ia o versiune trial si cand iti spune ca mai ai 20 de zile sau 10 dai ceasul de la calculator inapoi cu 10, 15 zile si faci mereu asa...no sa expire niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NOD 32 este mai bun decat avira

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avira e bun de ceva?