| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Care e materia voastra preferata si de ce?

Răspuns Câştigător
| madalinna a răspuns:

Am mai multe.
Imi place chimia, pentru ca profa e super de treaba si te face sa intelegi. Iar la note, e si mai super. Daca ne da lucrare si sunt mai multe note de la 8 in jos, nu le trece.
Imi place engleza, pentru ca ma priceplaughing si e amuzanta ora...
Imi place religia, pentru ca proful e super de treaba, si discutam diverse subiecte, unele chiar nu au legatura cu religia.
Mai imi plac si informatica si geografia, dar dupa cele de sus.

3 răspunsuri:
| AbcElly a răspuns:

Religia:-x
Fiindca am un super-profesor,e foarte cuminte,intelegator,de treaba...
Dar noi ca niste copii (ne)intelectuali ce suntem profitam de toata bunatatea lui,punandui intrebari prostesti (in iad e intuneric?) si multe altele,si dansul ne raspunde cu calm,bun simt, si noi pierdem oara:-x
Cam de asta imi place mie religia, ca orice il intrebi pe profesor iti raspunde frumos
Aaa si dansul striga la noi "maestrii" si noi la dansul "domn maestru"

| denisssa a răspuns:

Pai romana pentru ca intotdeauna mi-a placut sa fac compuneri/eseuri, sa citesc si intre noi fie vorba ma si pricep;-) laughing Stiu sunt modesta. laughing Materia ta preferata care e? >big grin

| geanysweet a răspuns:

Franceza, deoarece am un profesor foarte intelegator si ne pune 10 din