| PuFaRiNaIsThEoNe a întrebat:

Care e orasul vostru preferat? (din romania) De ce?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Brasovul, pe langa faptul ca e orasul meu natal il apreciez cel mai mult. Din fericire acolo am posibilitatea sa ma angajez cand ma intorc inapoi.

| blueangel99 a răspuns:

Bucureşti, deoarece e foarte mare (doar e capitala României, ce nai-) şi plin de locuri frumoase.
Tu?

| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Sibiu pentru ca ma atrage zona si cladirile, si unele stradute stramte.asa foarte antice...Nu stiu sigur ce e, dar ceva m-a fermecat aici...

| IMC90 a răspuns:

Brasov este un oras mare si frumos. Si sibiul este foarte frumos, dar ceva mai mic.

| Holocaust a răspuns:

Sibiu.Muzică bună(mă refer la rock:concerte la greu).O arhitectură faină. Peisaje frumoase.De mică mi-a plăcut oraşul ăsta, deci Sibiu.D:

Răspuns utilizator avertizat