| Bojthe a întrebat:

Care e programul vostu in timpul scolii? cum sa fac sa imi ramana timp liber ( ies la 2)
funda

Răspuns Câştigător
| LolaGreen a răspuns:

Pai si eu ieseam anul trecut la doua.
2-3-dormi
3-6-inveti
6-7-iesi pe afara cu prietenii
10-11-intri in casa
sper ca te-am ajutat. bafta

2 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
Eu acum trec clasa a 12, si o sa am meditatii cam la 4 obiecte dupa scoala, dar iti spun cum faceam ianintebig grin
2-3 stai putin, manaci
3-5 dormi
aasa crede-ma ca esti mult mai odihnita si poti si invata de ex la bio, istorie.
5-530 tv
5-30-8 inveti
si dupa poti sa te joci la pc/tv
daca vrei sa iesi, poti iesi de la 5-5, 30 pan ala 7, 8 si dupa invetihappy
succes in noul an scolar

| MacMac3 a răspuns:

Si eu ies la ora doua. Merg acasa, ajung cam pe la 14:15 [fac naveta :] mananc, ma schimb, si stau putin pana pe la ora 3. De la 3 la 4 fac ce lectii apuc, apoi sala pana la 5, 5:30.vin acasa si de la 6 la 8 incerc sa termin. Apoi tv, pc. ce vreau! Daca nu faci sala iti gasesti timp sa faci o plimbare, o iesire la un suc!:*