| IFlorin97 a întrebat:

Care e treaba cu grupurile pe facebook? adica posteaza fiecare ce vrea pe in grupul ala?

3 răspunsuri:
| saynotoemo99 a răspuns:

Multe dintre grupurile de pe facebook au reguli in descrierea lor. Uite câteva dintre ele.
1. Fara spam, reclame, postul excesiv al unui content/subiect.
2. Fara limbaj agresiv la adresa unei persoane/interes ( Ex : Trebuie sa fii retardat sa te uiti la emisiunea X )
In rest poți posta cam tot ce vrei ...Verifica descrierea grupului găsești acolo reguli.

| OnuOnulică a răspuns:

Da,dacă setezi să vezi toate postările pe care ei le postează atunci le vezi.
Fiecare postează ce vrea dar există şi un admin principal pe care le poate şterge.

Răspuns utilizator avertizat