| Bernoullie a întrebat:

Care e varsta minima pentru a intra intr-un club?

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Pai, legal este 14. Dar na, legea e facuta ca sa fie incalcatahappy

| anss23 a răspuns:

Cred ca 18 ani, dar depinde si de club si de cat de dezvoltat esti.

| scumpete a răspuns:

Pai daca e un club de fite trebuie sa demostrezi ca ai peste 16 ani parca saw 18 nu stiu sigur.

dar daca e un club mai " neimportant" te lasa sa intri si nu iti cere nimicwinking

| StefanStyle94 a răspuns:

Pe unde merg eu nu conteaza ce varsta ai, daca platesti intrarea si faci consumatie ca lumea te lasa sa intri indiferent d varsta si e club de club, nu orice bodegahappy

| sensibilosu a răspuns:

14-15 ani... depinde de cat esti de dezvoltat fizic

| IonutMihai_7747 a răspuns:

18 ani legal, dar se intra de la 15, 16 ani in ziua de azi happy