| maryfanMJ97 a întrebat:

Care este artistul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| lewiscristian_4963 a răspuns:

Mie unul imi place Michael Jackson foarte mult pentru ca ma regasesc in muzica lui,chiar si in copilaria lui, multi l-au judecat gresit, el a fost un om foarte bun si foarte drag mie! imi dai funda?:->

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cu siguranta Enrique Iglesias, dar si Ian Somerharder love struck

| BeHappyForMe a răspuns:

Mie imi place mult Mihai Morar si Marina Dina.

| AndreiZz a răspuns:

ATB,Armin Van Buuren,Orjan Nilsen,Arty,Anhken,Shato,Tiesto,Mat zo,Tritonal, Cristina Soto, Kyau&Albert si multi altii...big grin

| bau0217 a răspuns:

Artist? Itzhak Perlman, Joshua Bell, Yo-Yo MA, chiar Bon Jovi. Astia chiar sunt artisti. Mihai Morar si Marina Diana nu au nicio legatura cu arta.

| Чернобыль a răspuns:

Michael Jackson.

| AlexutzaPapusik a răspuns:

Madalina Draghici si diana dumitrescu