| DSabb a întrebat:

Care este cantaretul/ cantareata voastra preferata? Si de ce? Ce va place la el /ea
?

7 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Cedry2k. De ce? Pentru ca pur si simplu omul e genial, gandeste limpede, scrie din suflet, nu foloseste rime de doi bani gen manele si alte genuri.De asta imi place mie.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu am unul,si mai multi. Unii dintre ei sunt:Smiley, Alex Velea, Inna, Mohombi, Andra.Ei sunt cantaretii mei preferatideoarece mi se pare ca au o voce foarte frumoasa(asta si imi place la ei).
O seara buna!

| mola a răspuns:

Mi-e imi place de cantaretul Kendall Smithit deoarece e un cantaret extraodinar, un bun prieten cu gasca lui si numai cu ajutorul lui au reusit sa ajunga la Los Angeles.
Scrie pe youtube : Bigtimerush - Boyfriend
Si uite-te cum canta.
Deci... Iti place?

| MissVamp a răspuns:

Mie imi place smiley, pentru genul de muzica pe care il canta este printre preferatele mele, cantateata mea preferata este andra(paula seling)
numai bine happy

| Ratonhnhakéton a răspuns:

Antonia,Puya,Alex Velea, Guess Who, Spike.O gramada.

| pзαch a răspuns:

Imi place mult Smiley, dar si Andra, uneori si Selena Gomez), Alex Velea, Baxter, Alex Mica, George Hora, Deepside Deejays, Fly Project, Mandinga, Radio Killer, Connect-R, Lala Band, Alexandra Stan, Viky Red etc. Imi plac foarte mult melodiile lor, le ador. Mai ales Smiley - Cai Verzi Pe Pereti. Tu?

| BigTimeRushDenyse a răspuns:

Uhmm.#SelenaGomez! #BigTimeRush! #Andra & #antonia