| TheWhiteTiger a întrebat:

Care este cea mai buna carte horror pe care ati citit-o vreodata?
As vrea si o mica descriere si daca ar fi cu fantome ar fi de nota 10 big grin

1 răspuns:
| ioana1600 a răspuns:

Buna! eu am inceput sa citesc Fortele raului absolut vol.3 Rafuiala. nu am terminat-o dar o sa iti scriu rezumatul de pe ea... "Din nefericire, Chloe se intampla sa fie o necromata careia o modificare genetica i-a crescut intr-atat puterile incat poate invia mortii chiar si fara sa incerce. Ea la fel ca si supradotatii ( sau ar trebui numiti "blestematii") sai prieteni fug sa scape cu viata de melefica organizatie care i-a creat." E interesanta cartea :p