| pastru009 a întrebat:

Care este cea mai buna companie de telefoane? Fiindca vreau sa imi cumpar unul nou(cred ca pana-n 10 milioane) inainte sa intru la liceu(intrarea la liceu e un motiv excelent pentru a cere parintilor ceva scump laughing ).Si de ce trebuie sa tin cont cand il cumpar? De camera si baterie, sau cartela(dual sau nu sim) sau ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu consider ca Samsung este cea mai buna deoarece este compact, sigur iar eu de exemplu am SAMSUNG GALAXY MINI si de foarte mult ori l-am scapat dar este rezistibil

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Samsung nu e fiabila, una sa plans ca nu poate intra la mesaje, bateria nu tine, se strica wifi-ul cazuri diverse ca alea sant evidente. Opteaza pe un Sony Ericsson mai finut nu o caramida si ai sa te multumesti multi ani cu el, inainte sa folosesti mobilul te uiti in manualul lui doar de aia e pus si incarci bateria la maxim apoi o lasi sa se goleasca si cand o vezi goala o pui la incarcat iar ca sa tina bine

| pastru009 explică:

Enumeratia care am pus-o(baterie sau cartela~dual sau single sim~) au fost doar niste exemple.Niste caracteristici! Nu am stiut ce alte caracteristici sa zic si de aceea le-am zis pe cele care mi-au venit pe moment.

| AvM94 a răspuns:

Samsung este cea mai buna