| DiyanAndorea a întrebat:

Care este cea mai frumoasa perioada a vietii din punctul vostru de vedere?

Răspuns Câştigător
| HaHaGirl a răspuns:

Fiecare perioada are ceva aparte, cred ca copilaria este cea mai frumoasa, fara griji fara probleme, esti in lumea ta fara ca cineva sa te certe sau critice, esti un copil si totul e frumos in jurul tau nestiind ce va urma si cum va fi

12 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Fiecare perioada a vietii e frumoasa pentru mine. Consider ca trebuie sa vedem tot timpul jumatatea plina a paharului si sa ne bucuram de viata cu bune si cu rele. Cu optimism trecem peste toate si facem frumoasa orice perioada a vietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perioada în care trăieşti aşa cum vrei tu, fără să ai obligaţii şi diverse responsabilităţi pe cap.

| DiyanAndorea explică:

Bravo! Asta da raspuns! E foarte adevarat

| DiyanAndorea explică:

What?!

| Lila10 a răspuns:

Varstele de 13-14-15-16-17-18 ani

| AngelDark11 a răspuns:

Atunci cind faci dragoste pentru prima data.

| HaHaGirl a răspuns (pentru AngelDark11):

Da tu faci dragoste o luna intreaga? Ca sa zici ca e perioada, fara pauza fara nimic, ce filozof esti mama mia!

| AngelDark11 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Pai depinde ca daca ai o bunaciune pe care te urci luni si te dai jos duminic...da in cazul asta da! rolling on the floor)

| HaHaGirl a răspuns (pentru AngelDark11):

Hahaha ce distractie, vaai!

| AngelDark11 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Pai cine e scortos astazi? laughing

| HaHaGirl a răspuns (pentru AngelDark11):

Trebuia sa rad? hahahaa si vezi ca sunt fata desteptul ''girl'' nu-ti zice nimic?!

| AngelDark11 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Teoretic trebuia sa te prinzi de gluma... in schimb na daca iti creste scoarta si mai mare o las balta. laughing
Cit despre genul tau... HaHaGirl numa a nume de fata nu suna dar mere si asa.Fie si un lup mincat de oaie.