| TooFix a întrebat:

Care este cea mai frumoasa tara pe care o poti vizita? Ce poti vizita in aceste tari? Fundita love struck

Răspuns Câştigător
| batmobile a răspuns:

Tarile din nord...happy
Norvegia este una dintre cele mai frumoase tari ale lumii, are peisaje care iti taie respiratia, sute de lacuri pe care sa te plimbi cu barca si in acelasi timp sa admiri aurorele boreale, sau in Finlanda, Anglia poti vizita festivalurile medievale care sunt de zeci de ori mai bune ca la noi!
in afara de astea, ar mai fi China ce merita vizitata mai ales pentru acele gradini botanice, Great Wall of China big grin, palatul imperial(Orasul Interzis).
Cele mai "urate" tari sunt cele din Africa, America de S(mai bine mergi in Thailanda)

4 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Turcia, grecia, venetia sunt tari frumoase si au peisaje si locuri superbe :X

| Emiily a răspuns:

Parisss...turnul eiffel (nu stiu cum se scrie exact)

| Emiily a răspuns:

Sau America. m-as duce pe Walk of Fame in o gramada de malluri...

| WooLove a răspuns:

Anglia si Portogalia prefer. Franta si restul au decat cate 1-2 chestiid e vizitat... cel putin va zic din expierenta :-P~