| alexandru_4652 a întrebat:

Care este cea mai rapida cale de a scapa de cosuri?

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sincer Sexul

| VoiceWithin a răspuns:

S-a te dai mereu cu crema de galbenele e super buna, in fiecare seara te speli pe fata si iti dai cu crema de galbenele si iti dispar repede happy

| angel3 a răspuns:

Pai sincera sa fiu am citit intr-o revsta ca daca mananci foarte multa frisca determina aparitia cosurilor

da acum depinde si de pielea unui om

| lAuRitAs a răspuns:

Fa-ti masca cu argila in fiecare seara si dupa 7 zile de masca pe fiecare seara faci o data pe saptaman si intr-o luna nu mai ai nici un cos pe fata, o sa iti apara 2-3 cosuri in primele saptamani de la folosire dar pe urma iti trece, la fel si eu am facut si nu mai am nici 1 cos pe fata... si am avut o accne foarte severa ...bafta astept fundaaAAaaAaa

| poLygoEsiNsaNe a răspuns:

Pai, eu am vazut la farmacie cu 30 de lei o stilutza (de vreo 7-8 centimetri inaltime) care daca te faci in fiecare seara cu solutia aia iti dispar in vreo 7-10 zile(proprie experientza) si iti si catifeleaza fruntea(tot proprie experientza). sper sa-ti fie de folos