| ronaldo318 a întrebat:

Care este cel mai bun produs pentru styling la baieti? Ieftin si bun sa nu incarce parul si sa nu lase reziduri deloc, sa aiba o fixare destul de puternica. Ofer funda!

2 răspunsuri:
| Mady_4346 a răspuns:

Taft este bun. O alta metoda mai buna si mai putin costisitoare ar fi urmatoarea : cand iti aranjezi parul pune cateva linguri de zahat intr-un pahar cu apa si uda-ti parul cu apa aceea. Sta mai bine decat cu fixativ si este si mai sanatos, adica nu dauneaza parului! :*

| ronaldo318 explică (pentru Mady_4346):

Eu ma refeream la un produs anume, de ex. Taft titan gel sau asa ceva.Nu Taft, pentru ca aici te referi la brand eu ma refeream la un produs anume, iar taft gasesti o droaie de chestii si sampoane si tot.