| horansgang a întrebat:

Care este cel mai bun program de editat filmuleţe? înafară de movie maker şi video pad.

6 răspunsuri:
| C96 a răspuns:

Adobe After Effects, Cinema 4D.

| Dackvareder123 a răspuns:

Deci: Adobe Premiere Pro e cel mai bun pe Windows iar pe Mac e Final Cut Pro dar aceste programe sunt profesionale si necesita cunostinte. Un program mai pentru publicul larg e Sony Vegas laughing

| Dackvareder123 a răspuns:

C96 Adobe after effects e pentru efecte vizuale, compozitii si nici de cum montaje iar c4d e un program in care faci obiecte 3d. Ai scris doar sa te aflii in seama

| Iulek a răspuns:

Incearca Cyberlink PowerDirector

| Ionita_Razvan_1990 a răspuns:

Sony vegas 11 este foarte bun.Sau daca vrei ceva online incearca pe magisto. sper ca te-am ajutat