| noname_1435 a întrebat:

Care este cel mai de pret lucru pentru voi?

Răspuns Câştigător
| iFeelinfiniteLove a răspuns:

Cel mai de pret lucru nu exista. Exista doar preturi, care le punem lucrurilor, in functie de cat de mult ne plac. Orice obiect care imi poate aduce buna starea, sau fericirea, nu reprezinta decat ceva care "va trece", care in timp "ma va plictisi" cu siguranta in aceeasi azi care azi va fi ieri.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Playstation 3.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sanatatea!
Ce vrea sa insemne gestul din poza ta de la avatar? Se refera la noi toti cei de pe TPU? Din cauza acestui gest jignitor, acesta este primul si unicul raspuns pe care ti-l dau!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Bine ca ai schimbat poza de la avatar!

| baru a răspuns:

Sall. Sper sa nu te superi, dar anumite semne si o anumita comportare, nu te face mai bun si nici mai smecher. Sti la ce ma refer. Legat de lucru, consider ca energia este cel mai pretios lucru, mecanic, si energetic. Pa!

| Larysa13 a răspuns:

Familia, prietenii si prietenul meuwinking!

| Ralluca25 a răspuns:

Familia.

Răspuns utilizator avertizat
| Annd a răspuns:

Cel mai de pret lucru pentru mine,nu prea mai,,este,,. El a renuntat la mine. Asa ca cel mai nepretuit lucru pentru mine acum,este(sunt) laptopul, telefonul, pc-ul.

| underground05 a răspuns:

Sincer? prietenul meu(dragostea)

| bogdan1004 a răspuns:

Slujba mea ca si criminalist in new york la C.S.I

| noname_1435 explică:

M-am gindit la ce miai spus tu si mi-am dat seama ca acel avatar nu ma reprizinta...era pentru cocalarii care mi-au raspuns urit odinioara la o intrebare...

| Tamyna a răspuns:

Libertatea

| adriana1996_2534 a răspuns:

VIATA!
daca nu ai viata nu ai nimic ...cine stie ce e dupa moarte
asa ca daca traiesti poti sa ai de toate da daca esti mort nu mai exista,, lucru de pret,,

winking

| bogdann_5367 a răspuns:

Sanatatea si banii

| OneLove01 a răspuns:

Pentru mine cel mai de pret lucru este sa ma simt inconjurata de dragostea familiei si a prietenilor...suna cam egoist stiu :d, dar daca eu le ofer iubire prefer sa fiu la fel rasplatitabatting eyelashes.si desigur sa fiu sanatoasa. asta eu cat si cei pe care ii iubesc!