| WeLoveIceCream a întrebat:

Care este cel mai dragut animal din lume(dupa parerea voastra)? Dau si funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Sconxul! laughing
E foarte dragut din partea lui, ca-ti ofera un parfum cu miresme speciale... si e GRATIS.

5 răspunsuri:
| LauraaBlack a răspuns:

Catelusul puppy dog eyes (Cel mai simpatic si mai dragut animal).:X:X
Bafta si numai bine :*!

| LoveIsForFree a răspuns:

Sunt multe animlae gragute.In special imi plac cele micute.Catelusi puii de leu:X.

| bianca_2073 a răspuns:

Iepurele,cainele. In general cele micute.

| Mally98 a răspuns:

Cainele si hamsterul sunt cele mai frumos animalee":X
Fundaa plizzpuppy dog eyes

| imadalinai a răspuns:

Cel mai frumos animal, pentru mine, este cainele. Cred ca poate deveni cea mai devotata fiinta si un adevarat prieten in viata unui om. Cainele poate fi dresat extrem de repede (asta depinde si de stapan); astfel te poti intelege cu el in mod uimitor!