| consilierindragoste a întrebat:

Care este cel mai frumos film pe care la-ti vazut vreodata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"Lista lui Schindler". Pe vremea cand premile Oscar insemnau ceva si nu se dadeau pe animatii 3D aiurite

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

A walk to remember love struck

love struck

| Marynna a răspuns:

Mie imi plac mai multe filme, Laguna Albastra(1, 2) Singur acasa(1, 2; 3 si 4 nu imi plac) Date Movie, Top Secret, Just like heaven, The Back-up Plan, Uite cine vorbeste(1, 2, 3), Blonda de la dreptlaughing
cam multe dar toate sunt frumoase:X

| theosavus a răspuns:

Nu e cel mai frumos dar e preferatul meu: tacerea mieilor (the silence of the lambs)

| MaslinutaAmara a răspuns:

Cel mai frumos film (eu chiar il ador) big grin este remember me(aminteste-ti de mine) big grin

| adutzadragutza a răspuns:

Pai iubire fra sfarsit si Greta, Titanic, singur acas, laguna albastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Cel mai frumos big grin e A Walk to remember:-x e bestialhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Step up 3d