| PandaCrusher a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru din viata voastra de care sunteti mandri? love struck
Dau funda happy.

Răspuns Câştigător
| Contrast a răspuns:

Imaginea a ceea ce am reusit sa raman in ciuda tuturor acelor lucruri ce si-au lasat amprenta asupra mea.
Unii suntem mai altfel, renastem din propria cenusa si cu cat e mai greu si complicat, cu atat devenim mai puternici!
Ma simt extraordinar cand multi imi spun: "Cum ai putut sa mergi mai departe? eu as fi..." si feluritele raspunsuri te socheaza, si-ti certifica din nou: ce om puternic ai devenit!

4 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Faptul ca sunt unik in tot ceea ce fac

| UfA a răspuns:

Am un scop in viata! Stiu cine voi fi si cine sint, am tarie de caracter pentru a lupta si am un caracter interesant care s-a format de mic copil! Am impresia ca sunt un fenomen...

| sCHmeTELinG a răspuns:

Lucru fizic nu am dar sentimental este ca am ascultat de familie de parintzi si de fratzi si ca acum ma iubesc pentru ceea ce sunt datorita lor recunos de aceea ai iubeschappy al tau care a fost?

| Alexintunecatul a răspuns:

Daca nu suntem mandri de noi atunci de cine sa fim? Pana la urma doar persoana noastra conteaza...pe noi trebuie sa ne iubim, de noi trebuie sa avem grija, daca nu avem noi atunci cine are?