| MiruFcrb a întrebat:

Care este cel mai mare vis al vostru? (Funda)

Răspuns Câştigător
| lolavanity a răspuns:

Păi... cel mai mare vis al meu este să ajung un fotograf în Germania.
Probabil că nu este o »meserie«, dar este o artă; şi asta contează foarte mult pentru mine.
Vreau să am o anumită lejeritate în ţinută, şi să'mi menţin mereu sufletul de copil.
Al tău care e?

| alinasipcenc a răspuns (pentru lolavanity):

Sa indeplinit visul peste 11 ani? scumpa

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Cel mai mare vis este să îmi împlinesc idealurile. happy Al tău?

pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Sa o duc bine la singuratate si sa am ce vreau pe tava, normal ca va fi pe munca depusa de minewinking

| MiruFcrb explică:

Visul meu. hmmbig grin
Imi doresc sa fac odata 18 ani, sa ma pot muta singura si sa ma descurc in viata...

| Tudor_6050 a răspuns:

Visul meu cel mai amre e sa devin actor de film si de teatru.Scopul meu e sa ajut lumea sa fie mai buna.Sa fac lumea plina de prieteni unii cu altii si sa scap lumea de saracie. Vreau sa va zambete pe fetele oamenilor. Un zambet face cat 100 de cuvinte.happybig grin.Multumesc de ascultare.happy

| rose_9640 a răspuns:

Pai...visul meu este sa devin ori o cantareata rock sau pop foarte buna, ori o actritza (in filme americane daca se poatelaughing)
ori sa fiu foarte bogata, dar asta se va intampla daca imi voi indeplini unul din celelalte visuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`=eu visez de cand eram micuta sa ma casatoresc in turnul eiffel rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa reusesc in viata tot ceea ce mi-am propus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa invat sa ma gandesc si la altii nu numai la mine.
E cel mai mare defect al meu si nu`mi place deloc. Fac oamenii sa sufere fara sa vreau numai din cauza faptului ca sunt plina de mine si nu ma gandesc decat la multumirea mea personala.
Daca visul asta ar deveni realitate nu cred ca mi-ar mai trebui nimic.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ajung un fotomodel de succes celebru, dar cu un comportament de om obisnuit nu cu fite happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi doresc enorm de mult sa slabesc, de la o vreme m-am ingrasat foarte mult si mi-am pierdut toti prietenii si am o mare depresie din cauza asta iar depresia consta in faptul ca nu ma pot opri din mancatcrying(