| viperra a întrebat:

Care este cel mai naspa sentiment pe care nu vreti sa il simtiti?

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Durerea de la mușcătura de viperă.

| RainmakerX a răspuns:

Toate sentimentele care vin dupa o tradare. Nimic nu este mai naspa decat sa ai incredere in cineva iar respectivul sa fie de fapt "o vipera".

| justanotheruser99 a răspuns:

Sunt mai multe, printre care se numara si disperare, vinovăție, gelozie, ură, dependenta.

| Deaad a răspuns:

Suferinta e unul dintre cele mai negative sentimente.
Nu am de ce sa nu vreau sa o simt.

| GreenVoid a răspuns:

Respingerea cred :/ sau pierderea unei persoane dragi.Sau umilirea... Oricum le simtit pe toate mai devreme sau mai tarziu.

Răspuns utilizator avertizat
| ℛąin a răspuns:

Regretul. Orice alt sentiment poate fi schimbat, dar să întorci timpul și să faci lucrurile altfel, nu.

| KolG a răspuns:

Presupun ca o iubire inversa, adica sa nu sti pe ce fata iubesti dar sa placi mai multe. Cel putin eu asta simt.

| flory020010 a răspuns:

Vinovăția