| crisuletss a întrebat:

Care este data nasterii lui Andy Sixx?

funda...

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

26 decembrie 1991. Fundita? Te rog. Multumesc.

3 răspunsuri:
| whispersinthedark a răspuns:

Nume: Andrew Dennis Biersack
Religie:ateu
Inaltime: 18, 9
Zodie:capricorn
Culoare favorita:negru
Locul nasterii:Milwuaki, Wisconsin
Data nasterii: 26 decembrie 1990
E vocalistul trupei B.V.B...formatia s-a format in 2006 in Cincinnati Ohio
Are ochii albastrii. Tatal lui Andy a facut parte dintr-o trupa numita "The Edge".
Andy a jucat hochey si a fost clasat ca junior olimpic.In clasa a 8a si-a infiintat propria trupa numita "Biersack".
În 2005, Andy s-a mutat la Burbank California si a inceput o cariera in actorie:reclame tv [AT şi T, Meth Montana], precum si in modeling.
Un an mai târziu Andy s-a mutat înapoi la Cincinnati pentru a face parte din "Black Veil Brides".
Funddabatting eyelashes

| UiteeeeVezi a răspuns:

Buna!
Andy s-a nascut pe 26 decembrie 1991 în Milwaukee Wisconsin, dar s-a mutat la Cincinnati Ohio de mic.Are ochii albastrii.Tatal lui Andy a facut parte dintr-o trupa numita "The Edge". Aceasta trupa a fost in turnee cu trupe precum "The Misfits" si"Stiff Little Fingers". Andy l-a privit pe tatal sau cantand si a invatat tot ceea ce a putut.
Andy a jucat hochey si a fost clasat ca junior olimpic.In clasa a 8a si-a infiintat propria trupa numita "Biersack".In acel timp facea cd-uri si le impartea celor pe care ii cunostea.
În 2005, Andy s-a mutat la Burbank California si a inceput o cariera in actorie:reclame tv [AT şi T, Meth Montana], precum si in modeling.
Un an mai târziu Andy s-a mutat înapoi la Cincinnati pentru a face parte din "Black Veil Brides".
Are mai multe tatuaje, unul de 13 cm cu Azreal Batman, personajul sau preferat.
Se tunde singur. Înainte de show-uri îi place să stea cu fanii, iar dupa show-uri ii place sa sa faca poze cu ei.

| AndraBlondina a răspuns:

S-a nascut pe 26 decembrie 1990, nu in 1991