| Magic a întrebat:

Care este desertul vostru preferat?

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu ador deserturilelove struck droolinghee hee.
Printre preferatele mele se afla:
-tiramisu
-inghetata[de preferat de ciocolata]
-ciocolata
-un biscuite/o napolitana
-un fruct
-o acadeabig grin.

| monyk a răspuns:

Buna, pai imi plac mai multe, imi place de exemplu budinca de vanilie, su frisca si capsuni...imi place de asemenea spuma de capsuni sau de visine, imi plac clatitele cu finetti sau cu gem de zmeura...sau un crem olehappy...

| Ana a răspuns:

Cozonac cu nuca si cacao love struck facut d bunica mea, e foarte bun mai ales at cand e scos din cuptor drooling

| hândel a răspuns:

Prefer deserturile siropoase, cu multa crema, caci nu-mi plac cele uscate.

| just|breathe a răspuns:

Tiramisu :X. Dar eu ma multumesc cu orice numai desert sa fiehee hee.

| Aurelia a răspuns:

Inghetata, snacks-urile, pateurile si unele prajituribig grin

| Ancutsa a răspuns:

Pai. ciocolata milka Luflee.

| dean a răspuns:

O blonda....glumeam, prajitura cu lamaie!

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Tiramisu...yumy happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inghetata cu capsuni mmm cat mai multa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mojave, sau sa fie Sahara? laughing