| alexalex_4797 a întrebat:

Care este diferenta dintre fibra si masa musculara si ce-mi recomandati sa fac daca sunt in perioada de crestere?
este mai bine sa fac multe repetari lente(greutate mica) sau
putine repetari rapide? care dintre cele 2 este fibra?(am 16ani)

2 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Masa musculara. pai poti face de dimineata pana seara dar daca le faci aiurea degeaba.
daca faci putine si cu cap e ff bine. adica controlate nu aiurea.
azi pentru maini. maine pentru piept poimaine pentru picioare si repeti ciclul.

fibra. sau masa musculara. tot cam aia e si tot acolo ajungi.

faci cate putin din fiecare

| Dominicc a răspuns:

La exercitii m-am referit.