| X0xo a întrebat:

Care este diferenta dintre nivea antiperspirant si nivea deodorant?
Care marca de deodorante/antiperspirante nu lasa urme albe si stopeaza transpiratia?happy

Răspuns Câştigător
| perro12 a răspuns:

Diferenta dintre antiperspirant si deodorant:http://www.topsanatate.ro/articol/antiperspirant-sau-deodorant-22082.html

citeste aici si vei afla.

eu folosesc BlackXS paco rabanne nu lasa urme albe si este eficient.

HF

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Deodrantele sunt in general cele sub forma de spray, antiperspirant e stick.Usacat in general.Recomand antiperspirantele sub forma de gel.Sunt putine sanse sa lase urme albe in comparatie cu deodorantele obisnuite sau cele uscate.Bafta!