| Smilee4Mee a întrebat:

Care este diferenta dintre o tigara electronica si narghilea?

7 răspunsuri:
| Smilee4Mee explică:

Ok. Multumesc mult kiss!

Răspuns utilizator avertizat
| SirGeo a răspuns:

Nargileaua se folosea demult si numai regii aveau este una la castelul peles de-a regelui Carol si e foarte frumoasa e ca si noua tigara electronica e ca o tigara e moderna din narghilea se trage fumul nu era facuta in forma tigari se punea tutunul undeva si era dat foc si iesea fum si ala se inhala.

| Smilee4Mee explică (pentru SirGeo):

Ok, dar tigara electronica dauneaza in vreun fel? sau care dintre este mai periculoasa? Fara sa luam in considerare tutunul, adica daca sunt cu diferite arome

| SirGeo a răspuns (pentru Smilee4Mee):

Narghilea dauneaza mai mult pentru ca inhalezi acel fum de la tutunul ars tigara electrica inhalezi niste vapori de diferite gusturi ca parca asa sunt dar niciuna dintre ele nu's bune.

| Luk_Luca_1999 a răspuns (pentru SirGeo):

Eu stiu ca ambele scot vapori, nu fum, deoarece narghileaua foloseste carbuni iar tutunul sau aroma se incalzesc impreuna cu apa de la baza....ca na...nu poti sa arzi apa

| smocky a răspuns:

Prostii amandoua, ne distrugem singuri.