| Sebastian222 a întrebat:

Care este diferenta dintre un windows cu licenta si unul fara licenta? funda

Răspuns Câştigător
| me1oo a răspuns:

Nu cred ca sunt mari diferente, dar uneori adica asa am patit eu, nu imi mergea sa instalez unele aplicatii pentru ca nu am licenta, plus ca e enervant sa tot iti apara cand deschizi pc-ul ca nu ai windows cu licenta, ai acces la mai multe updateuri, patchuri si alte alea...
pe langa asta esti "in legalitate"

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Windows cu licenta= e original Microsoft
fara licenta piratat

| Sebastian222 explică (pentru Broadband):

Bine,asta o stie oricine, da nu e totuna daca ai windows original sau unu piratathappyintrebam ce diferenta e intre eletongue

| Si_Sebastian_Adela_1994 a răspuns:

Buna,din cate stiu eu nu e mare diferenta doar ca dupa ce il instalezi pe cel fara licenta iti tot apar cateva chestii care te scot din sarite dar asta nu dureaza mult, nu sunt eperta in it dar doar cu atat tiam putut fi de folos.