| zozoMik a întrebat:

Care este dupa parerea voastra cel mai frumos serial in categoria serialelor Fantastic si Sf?

Vreau si eu o lista cu seriale pe care le-ati vazut si vi s-a parut ca a meritat... o scurta descriere daca se poate!

Dau

2 răspunsuri:
| Vanne a răspuns:

,,The Vampires Diaries" Este vorba de o fata a carei parinti au murit, si este prinsa intr-un triunghi amoros cu doi vampiri frati.
,,True Blood" Este vorba despre dezvaluirea lumii vampiresti, si despre cum o fata, zana fiind, trece prin multe necazuri, fiind implicata pana si intr-un triunghi amoros, cu doi vampiri. ( vampirii de aici au coltii naspa)
,,Supernatural" Este vorba de doi baieti care incearca sa isi gaseasca tatal, dar pe drum continua,,afacerea" familiei. Aceea de a,,omora" monstri.
,,American Horror Story" Este vorba de o familie care se muta intr-o casa si au parte de multe activitati paranormale. (mai mult nu iti zic pentru ca as strica surpriza)
,, Master of Horror" In fiecare episod sunt relatate povesti amuzante, dar si inspaimantatoare.
,, Teen Wolf" este vorba despre un baiat care este transformat in varcolac, si este nevoit sa ascunda,, secretul" de familia lui, inclusiv de iubita lui al carei familii este una de vanatori de varcolaci.
Si cam asta ar fi. Sper sa iti placa, si,, Vizionare placuta!"

| CreStic a răspuns:

''The vampire diaries''
''Thе Sесrеt Сirсlе ''
''Pretty Little Liars''
'' Gossip Girl'' Sper ca ti-am fost de folos. vizionare placuta...