| iwannabeperfect a întrebat:

Care este dupa parerea voastra inaltimea si lungimea parului a unei fete ideale?
funda**

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu-s de sex masculin, dar tot îți răspund. Mie mi-au plăcut întotdeauna oamenii înalți, indiferent că e fată sau băiat. Bine, asta ține de darul cu care ești înzestrat de la Dumnezeu, aici nu poți dicta tu, așa cum nu poți dicta în multe altele, pur si simplu sunt lucruri care trebuiesc acceptate si primite așa cum sunt!
Părul? Cred că fetelor le-ar sta minunat dacă și l-ar lăsa lung, semilung, nu contează, însă mi se parte lipsit de feminitate dacă ar fi tunse... băiețește.
Oricum, se poartă diferite tunsori. Am văzut și fete tunse precum băieții, am văzut și băieti cu părul lung...ca al fetelor! Însă ne place... absurdul big grin!

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Parul are inaltime?

| iwannabeperfect explică (pentru MasterOfDisaster):

Ma refer la inaltimea fetei, si lungimee parului, credeam ca este evident, dar se pare ca nu, pentru tine.

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru iwannabeperfect):

Ai spus ''inaltimea si lungimea parului''. Din asta nu este evident ca te referi la inaltimea fetei. Si nici andrei182 nu a inteles ca te referi la inaltimea fetei.
Asa ca, in loc sa comentezi si sa faci mici aluzii, mai bine ai invata sa te exprimi clar in asa fel incat sa se inteleaga perfect ce vrei sa spui.

| andrei182 a răspuns:

Conteaza "inaltimea", "lungimea", "latimea"... mintii, nu a parului.