| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Care este formula matematica prin care sa exprimi destinul sortit omului?happy

5 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Matematica nu poate exprima soarta unei persoane, fiecare este liber sa-si aleaga drumul care il va urma in viata.Deciiziile noastre ne va influenta soarta.Totul depinde de noi.

| paramore a răspuns:

1+1-2=0

| myself a răspuns:

Pana acum matematica nu ajuta la nimic dupa scoala...si acum tu vrei sa-ti dea si viitorul o_O? oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu acel caiet...omul din poveste de acolo zice tot ca din 88 de ani traieste 15 caine sau nu stiu ce... oricum formula e : 88=33+28+15+12(ani) citeste uh siti dai seama

| eleenaao a răspuns:

Destinul = Incercari+ Noroc+ Fericire => Incercariile prin care un om trece, norocul pe care-l are si lucrul ca nu trebuie sa uite niciodata de fericirea lui =Destinul. Pe care-l ti-l faci pe cont propriutongue. Funda?