| Schrotter54321 a întrebat:

Care este greutatea normala la inaltimea mea 1.55? Apropo am 13 ani!
Da stiu, stiu ce ganditi acumsad,, Ce micuta de inaltime este"

4 răspunsuri:
| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

45 kg.big grin ee lasa ca o sa te inalti tu:X:X

| ralucamirabela a răspuns:

Http://dieta.romedic.ro/......_0708.html

Si la varsta pe care o ai.inaltimea ta e potrivita :)

| Blondda a răspuns:

Nu neaparat esti mica. De obicei inaltimea normala trebuie sa fie cu 1 kg mai putin decat inaltimea 45 kg.

| Gellyfish a răspuns:

De obicei trebuie sa ai cu 10 KG mai putin deat inaltima ca sa zic asa.de exemplu daca ai 1.55 ar trebui sa ai 45 de KG; dar nu-ti fa griji ca la varsta aceasta esti in crestere si corpul se regleaza.Regula asta e pentru adulti.nu te apuca de slabit...