| printzesica a întrebat:

Care este id-ul selenei gomez? cine stie?

12 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

SelenaGomez.official@yahoo.com laughing

| Doηηa a răspuns:

Wtf?!

| AlleSss a răspuns:

Hm. Imi pot da seama ca are un id, alt fel nu-si putea face cont pe tweet.
Dar, fata. Id-ul ei nu-l stiu decat cei apropiati.asa ca i-ati Adio!
Cat despre tine, las-o pe Selena si invata. Numele de persoane se scriu cu majuscule! Lasa desenele si pune mana pe carte!
Bafta!

| Schrotter54321 a răspuns:

Selena nu are mess are Twitterwinking! fa ti cont pe twitter si poate ai norocul sa vorbesti cu eahappydar nu ai prea mari sanse pentru ca nu poate raspunde individual la fiecare fan.decat poti fi la curent cu ceea ce face :*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mor de ras. crezi ca selenuca sta de vorba pe mess cu toti obsedatii?

| KristalPop a răspuns:

Mai caută.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta traba nu ai thinking

| AndyLavy a răspuns:

Eu as zice sa nu dai add la tot feluri de id-uri. chiar crezi ca aceste "persoanej" isi lasa id-ul aflat de toata lumea? s-ar putea sa nimeresti pe cineva care o sa isi bata joc de tine. NU mai fii atat de naiva incat sa crezi ca vei vorbi cu ea.Asta nu se va intampla. nu il stie nimeni, sau cel putin nu cred ca isi are cont pe acest site pentru a-ti raspunde la intrebarea asta. nu mai pune astfel de intrebari pentru ca majoritatea tot ceea ce vor face va fi sa rada de ceea ce intrebi.NU are sens!

| HellGirl666 a răspuns:

Glumești, nu?

| IncorrectUsername a răspuns:

Sselly14

| ValyCoolBoy a răspuns:

Selena_gomez_love_justin_fucking_you... Dai add!

| DenisaGtk a răspuns:

Bombonik_dulcik87,dă-i add.