| cristydts a întrebat:

Care este inaltimea medie la baieti si care este la fete. La ce inaltime vreti sa ajunga un baiat!

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

--> Fete : 1.65 - 1.75 (intre este cel mai bine + ca fetele pot sa poarte tocuri sa le faca mai inalte!) happy
---> Baieti : 1.70 - 1.80 (cam asa au baietii!)

---> Numai bine! puppy dog eyes
---> Mie imi plac baietii pana in 1.78! big grin

| Jane a răspuns:

In Romania, inaltimea medie la femei este in jur de 1.65 si la barbati 1.73. Mie, personal, imi plac baietii de cel putin 1.80. Sper ca te-am ajutat!

| ILINCA_8854 a răspuns:

Salut
Inaltimea medie la fete e 160 cm, iar la baieti 170, eu as vrea ca un baiat sa ajunga macar la 178 happy
Pa, pa

| Cosmin1986 a răspuns:

Inaltime medie:barbati: 1, 77m femei: 1, 64m