| justinp a întrebat:

Care este jucatorul cel mai bun de fotbal din lume la ora actuala
?

195 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taceti ma naiba...ronaldooh go on in el clasico ce a facut in rest messi este peste. Messi joaca fotbal de peste 5 ani.Messi cel mai bun si mai ia odata balonul:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun a fost Diego Maradona si nu va sfaditi atita
voi sa vedeti ce poate el chicati in cur si va zbateti ca pestele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun a fost Diego Maradona si nu va sfaditi atita
voi sa vedeti ce poate el chicati in cur si va zbateti ca pestele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca la ora actuala este messi din argentina este un copil talentat de la varsta de 16 ani a jucat la barcelona eu il vodez pe messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo e unul din cei mai buni si poate ca e si cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara pasele lui xavi Lionel Messi e un ratat si fara apararea lui puyol barcelona ar fi pe ultimul loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asaca taceti ca cristiano ronaldo e cel mai bun din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asca Cristiano Ronaldo e cel mai bun din lume lu messi ii fac special pase sa dea gol dar ronaldo si da goluri dar si le construeste asaca ronaldo si.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesii normal face cele mai multe driblinguri si cele mai bune pase de gollll...haide messiiii...cristiano ronaldo e varza pe langa el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic Nus fan al niciun Nici Ronaldo nici Messi dar cred Ca Messi e cel mai bun. pentru ca se misca printre atacanti mai bine si poate marca din orice pozitie. pe cand ronaldo e un jucator ce joaca la offside si se bazeaza prin viteza nu are atata mobilitate ca messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma ai dreptate daca nu ar fi messi puyol valdes Xavi iniesta barcelona ar fi pe ultimul loc da tu cum esti madrilist nu te-ai gandit ca daca nu ar fi ronaldo si higuain realu ar fi in divizia b asa cu nu mai zi prostii de asteaasa ca nu mai scoate fraze ca astea ( Fara pasele lui xavi Lionel Messi e un ratat si fara apararea lui puyol barcelona ar fi pe ultimul loc )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun este Cristiano Ronaldo este foarte inteligent si joaca la Real Madrid good ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Murinio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rooney

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti prost doar nu vezi cum joaca si cum arata messi? ronaldo e cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun fotbalist este pele... a dat peste 1000 de goluri...:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu consider ca este Cristiano Ronaldo si Zinadin Zidan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care.este cel mai bun, jucvator, din lume, la fodbal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi este cel mai bun jucator din lume la ora actuala.As dori sa iti arat un top facut de un site oficial dar nu spun care:
1.Lionel Messi-FC Barcelona
2.Cristiano Ronaldo-Real Madrid
3. Kaka-Real Madrid
4.Steven Gerrard-FC Liverpool
5.Rooney-Manchester United

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu de spus sunt trei jucatori de fotbal bun Messi, C.Ronaldo si KaKA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C.ronaldo da nu lionel messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba parerea mea ar fi ca leo messi e cel mai bun deoarece are dribling are sut are viteza are de toate c.ronaldo are doar sut si ganditiva asa ca leo messi are doar 23 de ani si e o legenda ganditiva pe la 30 si ceva ce o sa mai fie?