| justinp a întrebat:

Care este jucatorul cel mai bun de fotbal din lume la ora actuala
?

195 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi ce mai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iniesta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este MESSI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lionel messi, e idolul meu...sunt fata dar imi place baiatul acesta extrem de mult! il iubesc! e balonul de aur, dar.chiar si atunci cand nu va mai fi balonul de aur tot cel mai bun va fi pentru mine! e un baiat superb, destept, TALENTAT si foarte educat.am plans cand germania a batut cu 4-0 la CM dar am simtit totusi ca.messi pentru mine a fost castigator!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Davd villa e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da messy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lionel messiiiiiiiiiiiiiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca spaniolii sunt campioni mondiali ei sunt cei mai buni fotbalisti, din echipe ca barcelona, cea mai valoroasa, si real madrid. cel mai bun nu exista, exista cei mai buni, iar acestia sunt jucatorii barcei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun dintre jucatori este Messi. El joaca la Barcelona si e de origine Argentineana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano ronaldo e cel ma bun jucator pentru ca dribleaza foarte bine si marcheaza din toate pozitiile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Since? Cristiano Ronaldo are tehnica are dribling are viteza e solid ce i mai trebuie? scuze dar mesi arunca mingea si fuge dupa eawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun este LIONEL MESSI ronaldo sa prostit de cand a plecat de la manchestar dar MESSI dupa mine este cel mai bun big grin star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este Messi el are balonul de aur da nu inseamna totusi ca e cel mai bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E logic ca ronaldo e cel mai bun:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi cel mai bun din lume ronaldo mic copil, si xavi este pe jumatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se stie lampard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristean ronldo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano ronaldo sa nu il comparati niciodata cu ratatul de messi
cristiano ronaldo este cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun jucator de fotbal este ribery si klose.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zdarova lionel messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah justinp esit prost cum messi e un pitic laughing nu vezi cum dribeaza messi cau un... si ronaldo ca o vedeta ce e. asta am avut de zis. Ronaldo cel mai bun fotbalist din lume si.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cristiano ronaldo findca mi-a intrat in suflet si real madrid si al 2 e mesi, 3 runy, 4xavi, 5benzema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lionel andres messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo