| justinp a întrebat:

Care este jucatorul cel mai bun de fotbal din lume la ora actuala
?

195 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo clarrrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lionel messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt cel mai mare fan al lui si il iubesc mult spet sa o tina tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fii un jucator bun nu trebuie doar sa driblezi, mai trebuie sa dai si o pasa buna sa ai o viteza necesara si sa ai tehnica:d dupa parerea mea ar fi LIONEL MESII si CRISTIANO RONALDO! dar mesii e mai bun:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi este mai bun decit C.Ronaldo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C.ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C.ronaldo si l.messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Christiano ronaldo este ce mai bun jucator din toate timpurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fratilor messi e pe primul loc pe al dolea loc e c.ronaldo pe al treila loc e david.villa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi cu siguranta 29. 11. 2010 FC Barcelona- Real Madrid 5-0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar messi e mai bun adica frate nimeni nu ai ia mingea de la picior le-a dat aseara la real madrid 5 0 ce sa, mai c.ronaldo si ronaldinho sunt trecuti messi e noul campion si HAI DINAMO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi lenel messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lionel Messi este cel mai bun jucator din lume.Si nu spun asta pentru ca imi place de el dar asta e adevarul ca Lionel Messi este cel mai bun jucator.Cristiano Ronaldo nici nu se compara. Daca v-ati uitat la match Barcelona-Real Madrid ati vazut cine e mai bun.Si scorul Barcelona-Real Madrid a fost 5-0 pentru Barcelona!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo este cel mai bun fotbal din lume la ora actuala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronaldiniho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah fratilor Ronaldo e cel mai bun din lume antrenorul lui Manchester United la gasit pe acest Portugez care a fost si va fi incontinuare Briliantul lumii si al meu eu il copiez la orice faza ii urmaresc toate meciurile la tv si am postere cu el in camera mea Acest om acest Galactic Cristiano Ronaldo Dos Santos Aveiro da gol din toate pozitiile si a dat de 1000 de ori gol in poarta celui mai bun portar din lume:Giailugi Buffon, Peter Cech, Van der Sar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano ronaldo sau adrian cristea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la fcbrasov B.IoRDaChE
iniesta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun jucator din lume este cristoano ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi este boss caretine cu messi argentinal messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ora actua mie mi se pare ca snijder joaca cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Cel mai bun jucator din lume actual este ''Cristiano Ronaldo'',
jucatorul echipei spaniole ''Real Madrid''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lionel Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 messi
2 kaka
3 ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi este cel bun la ora actuala nr1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi sau david viilia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano ronaldo sau leo messi