| YaoiPerfection a întrebat:

Care este legenda lui Jeff the Killer?

Răspuns Câştigător
| mary1990 a răspuns:

Se spune că Jeff ucigașul era doar un adolescent normal...desigur..ERA..până când ceva s-a întâmplat.Niște bătăuși l-au ars pe Jeff într-un foc iar acesta aproape că murise.Desigur rănile fizice i s-au vindecat dar cele mentale nu..Jeff a înnebunit după ce asta s-a întâmplat.Se spune că el avea o arsură în jurul gurii de la acel atac al bătăușilor. Într-o seară Jeff și-a tăiat gura la fel ca celebrul personaj din filmele cu Batman.da. știți la cine mă refer...JOKERUL.
Pe lângă asta se spune că Jeff și-a tăiat ploapele ca mereu să fie treaz. Niciodată să nu adoarmă. Ziua următoare el și-a ucis părinții,și a recunoscut că cineva,ceva dinăuntrul lui l-a făcut să facă asta...dar desigur. Zii tu asta cuiva fără să te facă nebun!
Desigur, legenda încă continuie, se spune că Jeff încă trăiește. Și că ar putea fi oriunde.Poate..chiar aproape de tine(dacă ai ghinion).Se mai spune și că Jeff ucide doar noaptea, iar ultimele lui cuvinte înainte de a ucide pe cineva sunt "Du-te la somn."

| Chimied a răspuns (pentru mary1990):

Mai bine numai citeam.

| YaoiPerfection explică (pentru Chimied):

E doar o legenda...