| freshcoffee a întrebat:

Care este mai bun? MP4 Player FREEMAN Holiday, sau ipod suffle. avand in vedere ca MP4 Player FREEMAN Holiday, are 4 GB si ipod-ul suflle are 2 GB. ce imi recomandati? multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Silvara a răspuns:

Nu conteaza cantitatea, ci calitatea! Eu am iPod shuffle si este foarte bun. Am avut inainte vreo 3-4 mp3'uri si mi se stricau foarte repede! iPod'ul il am de 2 ani si inca merge foarte bine! Se aude impecabil, deci nu ai probleme cu asta! Mai bine dai un ban, dar stii ca iti iei ceva bun! Deci din propria experienta, iti recomand iPod Shuffle! Un an nou fericit! Pa-pa!

2 răspunsuri:
| Silvara a răspuns:

Multumesc pentru funda! :*

| deniss_2179 a răspuns:

Da am sieu un ipod dar am si mp4 freman amundoua le am din anul trecut si mp4 e mai bum are jocuri super tari pirati din caraibe mai are si 4gb si primeste si card